Prowadzenie MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Budujemy oraz prowadzimy profile na Instagramie oraz Facebooku. Tworzymy skuteczne kampanie reklamowe na przeróżnych narzędziach, które podniosą sprzedaż twojej usługi bądź produktów.

Pogromcy algorytmów

Stawiamy na codzienną naukę, przez co nasza wiedza nigdy nie stanie się przestarzała! Cały czas pracujemy nad coraz to nowszymi metodami, które pozwalają nam osiągać jeszcze większe zasięgi oraz zaangażowanie obserwatorów na profilach naszych klientów, wykorzystując do tego znajmość algorytmów poszczególnych mediów społecznościowych.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Tworzymy unikalne szablony graficzne oraz sprawdzone strategie marketingowe, które wdrażamy dopiero po głębokim researchu całego konta oraz konkurencji. Oferta tworzona jest także indywidualnie dzięki czemu nigdy nie przepłacisz, a kwota, którą zapłacisz będzie zawsze opłacalna i sprawiedliwa.

Zarządzanie Influencerami

Jeśli prowadzisz biznes oparty o sprzedaż produktów bądź usług, zaplanujemy tanią oraz skuteczną kampanie dla Twojej firmy opartą o współpracę z Influencerami na Instagramie.

Jak przebiega nasza współpraca?

#1

Kiedy klient kontaktuje się z nami i decyduje się na współpracę, tworzymy dla niego specjalną ofertę, która będzie idealna na pierwszy miesiąc naszej współpracy. Nasza współpraca przebiega etapowo, dzięki czemu co miesiąc zwiększamy zakres naszych usług oraz ich cene w zależności, czy klient chce bardziej rozwinąć swoją firmę.

#2

Współpracę zaczynamy od dogłębnej analizy marki, profilów społecznościowych naszego klienta oraz konkurencji. Jeśli klient nie posiada żadnych profilów, tworzymy je oraz konfigurujemy. Po analizie modyfikujemy wszystkie konta społecznościowe oraz ustalamy dalszą strategię marketingową.

#3

Po ustaleniu wszystkich powyższych rzeczy, pokazujemy strategię marketingową klientowi oraz wdrażamy ją generując wyniki dla klienta.

#4

Po upływie każdego miesiąca współpracy pokazujemy klientowi wygenerowany zysk oraz wyniki, które wypracowaliśmy. Jeśli klient jest zadowolony, przedstawiamy kolejny etap, który poszersza zakres naszych usług. Jeśli klient nie będzie chciał wchodzić na kolejny etap naszej współpracy, korzystamy z ostatnio omówionego etapu

BLOG

Dlaczego social media marketing jest ważny?

Idealny Biogram

Marketing tradycyjny vs cyfrowy

BLOG

Dlaczego social media marketing jest ważny?

Idealny Biogram

Marketing tradycyjny vs cyfrowy

Dołącz do naszej społeczności

Otrzymuj najnowsze artykuły, które pomogą Ci rozwinąć twoje konta social media za darmo prosto na komunikator Messenger

KONTAKT

Rozwiejemy twoje wszelkie wątpliwości.

Dane kontaktowe

Telefon: +48 531 200 820

E-Mail: biuro@taguaro.pl

Odwiedź nasze media społecznościowe